Drukarki wielofunkcyjne i laserowe

 

Nasz asortyment obejmuje drukarki wielofunkcyjne i laserowe renomowanych producentów (takich jak Canon, Ricoh, Nashuatec), a także plotery i kserokopiarki. Oferujemy sprzedaż, wynajem i dzierżawę:

Drukarki wielofunkcyjnej (ang. Multi-Function Printer), czyli urządzenia 4w1, które wyposażone jest w funkcje drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania. Dobrze sprawdzi się ono w biurze, ponieważ nie zajmuje dużo miejsca, oraz ułatwia pracę z dokumentami. W naszej ofercie mamy szeroki wybór drukarek wielofunkcyjnych umożliwiających druk atramentowy lub laserowy.

Drukarki laserowej (czarno-biała lub kolorowa), która będzie dobrym wyborem dla firm, gdzie codziennie drukuje się sporą ilość dokumentów. Wykorzystuje ona w procesie drukowania światło lasera lub diod LED w celu naświetlenia bębna światłoczułego, aby naniósł on odpowiednią ilość tonera z zasobnika na powierzchnię drukowaną. Dzięki temu utrwalony w podwyższonej temperaturze tworzy na niej wydruk.

Kserokopiarki, czyli popularnego urządzenia biurowego do kopiowania i powielania dokumentów.

Plotera, czyli komputerowego urządzenie peryferyjnego, służącego do pracy z dużymi stosunkowo płaskimi powierzchniami (m.in. foliami, tekstyliami kalkami czy kartonami) Może nanosić na nie obrazy, wycinać w nich wzory lub grawerować. Jest to urządzenie, które ułatwia pracę grafikom komputerowym, architektom i poligrafom.