Urządzenia drukujące i kopiujące

W naszym asortymencie posiadamy urządzenia drukujące oraz kopiujące zarówno na sprzedaż, jak również wynajem oraz dzierżawę. Dysponujemy produktami tylko od sprawdzonych i renomowanych producentów, takich jak Canon, Xerox czy Sharp. Zapewniamy Państwu wielofunkcyjne urządzenia biurowe najwyższej jakości. Dzięki nam praca z dokumentami bądź przygotowanie profesjonalnej grafiki lub projektu przebiegnie dużo sprawniej i wygodniej. Nasze produkty dedykowane są zarówno dla firm czy instytucji, które potrzebują wielozadaniowych maszyn kopiująco-drukujących, jak również dla osób poszukujących niedużych urządzeń z podstawowymi funkcjami. Zawsze staramy się znaleźć rozwiązanie najlepiej pasujące do konkretnych potrzeb klienta. 

Rodzaje urządzeń w naszej ofercie

Oferujemy Państwu urządzenia kopiująco-drukujące zarówno przeznaczone do podstawowych prac biurowych, jak również bardziej skomplikowanych zadań. W naszym asortymencie posiadamy drukarki laserowe (czarno-białe lub kolorowe), które są świetnym rozwiązaniem dla firm i instytucji, w których codziennie drukuje się sporą ilość dokumentów.  Ten rodzaj urządzeń wykorzystuje światło lasera lub diod LED w celu naświetlenia bębna światłoczułego, aby naniósł on odpowiednią ilość tonera z zasobnika na powierzchnię drukowaną. Polecamy także drukarki wielofunkcyjne, które wyposażone są w funkcje drukowania, kopiowania, faksowania i skanowania. Dobrze sprawdzą się m.in. w biurze, ponieważ nie zajmują dużo miejsca, a znacznie ułatwiają pracę z dokumentami. Umożliwiają drukowanie atramentowe lub laserowe.  

Natomiast do biur czy firm, które potrzebują urządzenia do obróbki płaskich materiałów o stosunkowo dużej powierzchni, polecamy plotery. Można dzięki nim nanosić obrazy, wycinać w nich wzory lub grawerować. Ułatwiają pracę grafikom komputerowym, architektom i poligrafom. Nie mogło zabraknąć u nas także popularnych urządzeń biurowych do kopiowania i powielania dokumentów, czyli kserokopiarek, które często można spotkać nie tylko w punktach ksero, lecz także w różnego rodzaju urzędach, instytucjach publicznych czy biurach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą.