Drukarki laserowe można zaliczyć do podstawowych urządzeń biurowych, które umożliwiają zarówno szybkie, tanie, jak również wysokojakościowe drukowanie. Ceny tych urządzeń są przystępne, a tonery starczają na dłużej, ponieważ charakteryzują się wysoką wydajnością. Symbole, grafiki, litery nie rozmazują się, są wyraźne, czytelne i równo wydrukowane. Drukarki laserowe świetnie sprawdzają się zarówno w domu jak i biurze. Są niezwykle ekonomiczne nawet przy bardzo częstym użytkowaniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów. Posiadamy w sprzedaży tylko sprawdzone modele od znanych i renomowanych producentów.  

Rodzaje drukarek laserowych w naszej ofercie 

W naszej ofercie znajdą Państwo drukarki laserowe kolorowe oraz monochromatyczne marki Canon i Nashuatec. Wybór urządzenia będzie zależał od jego głównego przeznaczenia. Jeśli potrzebują Państwo niezawodnego modelu, który będzie służył do drukowania czy kopiowania dokumentów, w pełni wystarczające będą drukarki laserowe czarno-białe. Ich atutem jest zapewne niższa cena oraz tańsza eksploatacja. Kolorowe tusze natomiast będą przydatne przy wydruku grafik, materiałów szkoleniowych z ilustracjami, wykresów czy zdjęć. Jakość obrazu i nasycenie barw są na bardzo wysokim poziomie.  

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu drukarki laserowej? 

Podczas zakupu drukarki laserowej warto zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów. Jest to przede wszystkim: 

  • rozdzielczość – jakość wydruku jest lepsza im wyższa rozdzielczość urządzenia; 
  • szybkość druku – liczba wydrukowanych stron podczas minuty pracy urządzenia; 
  • format druku – maksymalny rozmiar wydruku; 
  • sposób podłączenia urządzenia z komputerem – USB, Wi-Fi lub LAN; 
  • poziom hałasu; 
  • dodatkowe funkcje, takie jak druk dwustronny, skaner lub faks.  

Wybór konkretnego modelu drukarki laserowej zależy jednak przede wszystkim od zapotrzebowania oraz rodzaju wykonywanej pracy. Chętnie pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania. Zapraszamy do kontaktu.