Kserokopiarki to niezbędne urządzenia zarówno w każdym punkcie ksero, dużej korporacji, jak również w niewielkim biurze. Są niezastąpionym elementem w takich miejscach, jak placówki edukacyjne, biura rachunkowe czy działy kadrowe, w których kserowanie i skanowanie dokumentów to codzienne oraz niezbędne czynności. W ofercie posiadamy modele monochromatyczne, które stworzą kopie dokumentów w kolorze biało-czarnym, a także nowoczesny sprzęt łączący w sobie kilka funkcji. Jedno urządzenie może wykonywać czynności kopiarki, skanera oraz drukarki w kolorze. Jest to ogromny atut dla każdej firmy, który usprawni jej funkcjonowanie. Kompaktowość, mniejsze koszty eksploatacyjne w przeliczeniu na liczbę skopiowanych dokumentów, a także najwyższa wydajność oraz niezawodność to tylko niektóre z zalet naszych kserokopiarek. Dlatego też są one częstym wyborem wśród przedsiębiorców i instytucji. 

Urządzenia renomowanych producentów

Jako firma z długoletnim doświadczeniem w branży, oferujemy tylko kserokopiarki renomowanych producentów. Współpracujemy z liderami rynku, co zapewnia nie tylko wysoką jakość urządzeń, ale także pewność, że korzystają Państwo z technologii najnowszej generacji. Oferujemy indywidualne dostosowanie naszych kserokopiarek do specyfiki danej firmy. Bez względu na to, czy potrzebują Państwo szybkiego skanowania, efektywnego kopiowania czy doskonałej jakości druku, mamy odpowiednie rozwiązanie. Nasi wykwalifikowani technicy są gotowi zapewnić profesjonalny serwis i pomoc techniczną dla klientów ze Szczecina i okolic. Jesteśmy przekonani, że w zakresie kserokopiarek sprostamy oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Jaki model kserokopiarki wybrać? 

Aby wybrać właściwy model kserokopiarki, należy dopasować go do funkcji, jakie ma pełnić w biurze. Warto wziąć pod uwagę najczęściej wykorzystywany format papieru, kolor wydruku, wydajność urządzenia. Istotne jest także określenie, jakie będzie codzienne obciążenie urządzenia (średnia ilość wydruków, kopii czy skanów w ciągu dnia). Przy wyborze modelu kserokopiarki nie należy zapominać o możliwościach finansowych klienta. Dla osób dysponujących ograniczonym budżetem lub szukających obniżenia kosztów idealnym rozwiązaniem będzie dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnychW naszej ofercie znajdą Państwo niezawodne kserokopiarki najwyższej jakości. Są zarówno solidne, jak i wygodne w użytkowaniu i sprawiają, że praca staje się dużo bardziej efektywna. Nasi doradcy pomogą dopasować właściwe urządzenie do potrzeb i możliwości każdego klienta. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami.