Dzierżawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych

Nasza oferta w zakresie dzierżawy drukarek skierowana jest zarówno do dużych, jak również małych firm. Klienci mogą wynająć od nas m.in. laserowe drukarki (kolorowe i czarno-białe), drukarki o wielofunkcyjnym zastosowaniu, a także kopiarki czy urządzenia plotujące. Jest to rozwiązanie, na które decyduje się coraz więcej przedsiębiorców. Nie wymaga zakupu całego niezbędnego sprzętu biurowego do prawidłowego funkcjonowania firmy. Wysokość opłat za dzierżawę drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych jest ustalana indywidualnie. Zależy przede wszystkim od potrzeb danego klienta oraz rodzaju sprzętu, a także szacunkowej ilości wydruków w ciągu miesiąca.  

Dlaczego warto zdecydować się na dzierżawę urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek? 

Dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych czy drukarek jest idealnym wyborem dla klientów, którzy potrzebują korzystać z tego typu sprzętu biurowego, a jednocześnie nie chcą zbyt mocno obciążać budżetu firmy. Takie rozwiązanie ma wiele zalet m.in.: 

  • obniża podatek dochodowy: rata dzierżawna stanowi koszt uzyskania przychodu, 
  • pozwala uniknąć kosztów związanych z zakupem materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych do urządzeń, 
  • umożliwia wynajęcie sprzętu tylko na czas realizacji konkretnego projektu, 
  • nie ma konieczności późniejszej utylizacji sprzętu, 
  • gwarantuje konserwację i serwis drukarek czy innych urządzeń w ramach umowy. 

Chętnie pomagamy naszym klientom wybrać sprzęt dopasowanych do ich potrzeb i oczekiwań. Doradzamy, jak usprawnić działanie firmy poprzez dopasowanie urządzeń, technologii oraz rozwiązań z zakresu automatyki biurowej

Na jakich zasadach odbywa się dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek? 

Dzierżawa urządzeń wielofunkcyjnych i drukarek polega na wpłacaniu co miesiąc określonego czynszu za ich użytkowanie. Do opłaty stałej dodatkowo doliczana jest kwota za wydruki zależna od ceny jednego wydruku pomnożonego przez zadeklarowaną ilość wydruków wykonaną przez klienta w danym miesiącu. 

W naszej ofercie dostępne są cztery opcje dzierżawy drukarek

  1. umowa ze stałą opłatą miesięczną i opłatami za nielimitowane wydruki, 
  2. umowa ze stałą opłatą miesięczną obejmującą limit wydruków, 
  3. umowa z opłatą jedynie za wydruki, 
  4. umowa na czas określony lub nieokreślony. 

Rozwiązanie umowy z naszą firmą jest proste. Klient może ją wypowiedzieć bez podawania przyczyny oraz ponoszenia kosztów finansowych i skutków prawnych. Zachęcamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów dzierżawy drukarek lub innych urządzeń biurowych.