Dzierżawa drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych

 

Nasza oferta w zakresie dzierżawy drukarek skierowana jest zarówno do dużych, jak i małych firm. Klienci mogą wynająć od nas m.in. laserowe drukarki (kolorowe i czarno-białe) i drukarki wielofunkcyjne, a także kserokopiarki i plotery. Dlaczego warto zdecydować się na dzierżawę drukarek?

Zakup nowych urządzeń do biura to nierzadko duże obciążenie dla budżetu firmy. Dlatego coraz częściej przedsiębiorstwa decydują się dzierżawę drukarek wielofunkcyjnych , skanerów czy innych niezbędnych sprzętów. Szczególnie że rozwiązanie to ma wiele zalet, m.in.:

• obniża podatek dochodowy: rata dzierżawna stanowi koszt uzyskania przychodu,

• pozwala uniknąć kosztów związanych z zakupem materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych do urządzeń,

• umożliwia wynajęcie sprzętu tylko na czas realizacji konkretnego projektu,

• gwarantuje serwis i konserwację urządzenia w ramach umowy.

Chętnie pomagamy naszym Klientom wybrać sprzęt dopasowanych do ich potrzeb i oczekiwań. Doradzamy, jak usprawnić działanie firmy poprzez dopasowanie urządzeń, technologii i rozwiązań z zakresu automatyki biurowej.

 

Na jakich zasadach można wydzierżawić u nas drukarkę?

 

Dzierżawa drukarek polega na wpłacaniu co miesiąc określonego czynszu za jej użytkowanie. Do opłaty stałej dodatkowo doliczana jest kwota za wydruki zależna od ceny jednego wydruku pomnożonego przez zadeklarowaną ilość wydruków wykonaną przez Klienta w danym miesiącu.

W naszej ofercie dostępne są cztery opcje dzierżawy drukarek:

1. umowa ze stałą opłatą miesięczną i opłatami za nielimitowane wydruki,

2. umowa ze stałą opłatą miesięczną obejmującą limit wydruków,

3. umowa z opłatą jedynie za wydruki,

4. umowa na czas określony lub nieokreślony.

Rozwiązanie umowy z naszą firmą jest proste. Klient może wypowiedzieć umowę bez podawania przyczyny oraz ponoszenia kosztów finansowych i skutków prawnych.