Serwis drukarek w Szczecinie

Nasz serwis drukarek działa nieprzerwanie od 1995 roku, co jest zasługą wykwalifikowanych pracowników, jakich zatrudniamy. Dzięki nim usługi serwisowe świadczymy bowiem fachowo oraz terminowo. Mają oni bogatą wiedzę na temat budowy konkretnych modeli, co pozwala szybko wykryć i usunąć nieprawidłowości w ich działaniu. Na każde zgłoszenie reagujemy maksymalnie do 24 godzin od jego otrzymania. W przypadku przedłużającego się serwisu zapewniamy urządzenie zastępcze na koszt firmy. Wykonujemy serwis drukarek, kopiarek i innych sprzętów biurowych na terenie Szczecina oraz pobliskich miejscowości. 

Zakres naszych usług serwisowych 

Przeprowadzamy usługi w zakresie: 

  • serwisu drukarek laserowych (kolorowych i czarno białych), 

  • serwisu drukarek wielofunkcyjnych (kolorowych i czarno-białych), 
  • serwisu kserokopiarek, 
  • serwisu urządzeń wielkoformatowych (kolorowych i czarno białych). 

 

Serwisujemy urządzenia drukujące i kopiujące w siedzibie klienta lub bezpłatnie je odbieramy. W naszej firmie dysponujemy odpowiednią infrastrukturą, zapleczem magazynowym oraz technologicznym. Dostarczamy oryginalne części eksploatacyjne i podzespoły od wiodących producentów drukarek. Oferujemy dodatkowo kompleksowe przeglądy techniczne roczne i dwuletnie w ramach umowy.  

Serwis: Canon, Ricoh, Xerox 

Oferujemy serwis urządzeń Canon, Xerox, HSM, Sharp oraz ich obsługę gwarancyjną oraz pogwarancyjną. Dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi, materiałami eksploatacyjnymi i tonerami do drukarek pochodzących od tych producentów, dzięki czemu możemy zapewnić usługi w zakresie ich konserwacji i napraw. Zdajemy sobie sprawę z tego, że sprzęt drukująco-kopiujący jest codziennie poddawany intensywnej eksploatacji. Niespodziewana awaria może zaburzyć cały system pracy i obiegu dokumentów. Takie problemy należy rozwiązywać niezwłocznie.  

Zapewniamy kompleksowe usługi zakresie konserwacji czy serwisu Xerox, Ricoh, Canon oraz wielu innych marek produkujących biurowe urządzenia do kopiowania lub druku. Jesteśmy w stanie zdiagnozować nawet najbardziej skomplikowany problem. Zajmujemy się naprawą sprzętu zarówno dla dużych firm i instytucji, jak również tych mniejszych. Gwarantujemy szybką pomoc, atrakcyjne ceny, a przede wszystkim fachową naprawę drukarek, kopiarek i wielu innych urządzeń biurowych. Zapraszamy do skorzystania z naszego profesjonalnego serwisu Ricoh, Xerox czy Canon.  

Zachęcamy naszych Klientów do pobrania oprogramowania i sterowników dla drukarek: