Serwis drukarek

 

Nasz serwis drukarek działa nieprzerwanie od 1995 roku, co jest zasługą wykwalifikowanych pracowników, jakich zatrudniamy. Dzięki nim usługi serwisowe świadczymy bowiem fachowo i terminowo. Mają oni bogatą wiedzy na temat budowy konkretnych modeli, co pozwala im szybko wykryć i usunąć nieprawidłowości w ich działaniu. Na każde zgłoszenie reagujemy maksymalnie do 24 godzin od jego otrzymania. W przypadku przedłużającego się serwisu zapewniamy na koszt firmy urządzenie zastępcze.

Zapewniamy usługi w zakresie:

• serwisu drukarek laserowych (kolorowych i czarno białych),

• serwisu drukarek wielofunkcyjnych (kolorowych i czarno-białych),

• serwisu kserokopiarek,

• serwisu urządzeń wielkoformatowych (kolorowych i czarno białych).

Serwisujemy urządzenia w siedzibie Klienta lub bezpłatnie je odbieramy. W naszej firmie dysponujemy odpowiednią infrastrukturą, zapleczem magazynowym oraz technologicznym. Dostarczamy oryginalne części eksploatacyjne i podzespoły od wiodących producentów drukarek. Oferujemy dodatkowo kompleksowe przeglądy techniczne roczne i dwuletnie w ramach umowy.

 

Serwis Canon, Ricoh, Xerox

 

Oferujemy serwis urządzeń firm Canon, Gestetner, HSM, Nashuatec, Ricoh, Xerox oraz ich obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi, materiałami eksploatacyjnymi i tonerami do drukarek pochodzących od tych producentów, dzięki czemu możemy zapewnić usługi w zakresie ich konserwacji i napraw.

 

Zachęcamy naszych Klientów do pobrania oprogramowania i sterowników dla drukarek: